search delete menu next next-1

 

BaskıTeklif, matbaa ihale sistemiyle çalışır. Bastırmak istediğiniz ürünün özelliklerini sistemimize yüklediğinizde, bu ürün için Türkiye’deki tüm matbaalardan teklif alırız. Size en uygun teklifi onaylamanız durumunda baskı süreci başlar. 

Yıllardır kullanılan matbaacılık yöntemleri günümüz için yavaş ve yorucu hâle geldi. BaskıTeklif sizleri bu atıllıktan kurtarıyor; bunun yerine innovatif, çağdaş, hızlı bir yöntem getiriyor. Biz sizin için tüm süreci yönetiyor, sizleri her aşamada bilgilendiriyor ve hatalı basımları minimize ediyoruz. Ayrıca sadece ürünlerinizi istediğiniz tarihte teslim edebilecek matbaalar ile iletişime geçmenizi sağlıyoruz.

Sitemizdeki “TEKLİF AL” butonuna tıklayarak sadece 3 adımda ürünleriniz için teklif alabiliyorsunuz: www.baskiteklif.com adresinden sitemize üye olun. Ürününüzün özelliklerini (kâğıt, ebat,  kapak, renk, adet) girin. Numune için onay verin ve size gelecek teklifleri bekleyin… Bunun yanı sıra hazırladığınız dosyayı info@baskiteklif.com adresine yollayabilirsiniz. Bizler, sizin için baskıya uygun hâle (PDF) getirip teklif alabiliriz.

Matbaa sonrası da yanınızda olmaya devam ediyoruz. İsterseniz belirlediğiniz sayıda ürünü belirlediğiniz adrese gönderiyoruz; isterseniz sigortalı depolarımızda sizler için saklıyoruz.
BaskıTeklif, yüksek kalitede olan sonuçları elde etmenizi sağlayan çok değerli bir deneyim ve uzmanlık birikimine sahiptir. Kaliteniz, güvencemiz altında

 

REFERANSLARIMIZ